Wygładzanie i odświeżanie skóry, które nie wymaga inwazyjnego działania

Zabieg infuzji tlenowej Stepnica

Zachodniopomorskie

Kiedy słyszymy o brakach kosmetycznych, które idą na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze bierzemy pod uwagę, że może iść o całkowicie bezinwazyjne metody. A ale w kolekcjach salonów urody wybiera się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy silne działanie mechaniczne. Jednym z środków tego modelu, a równocześnie hitem nowych lat w profesjonalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Wałcz

Jednym spośród najważniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych stanowi wówczas, iż ich śpiewanie nie wymaga okresu rekonwalescencji.

tanie hotele spa
tanie hotele spa

Innymi słowy, po zakończeniu takiej operacji ważna z razu wrócić do codziennych obowiązków. Nie określa to pewnie, że stosowanie lepszych dróg nie godzi się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę
sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad postępowania” po wizycie w gabinecie będzie ale znacznie mniej. A co najważniejsze, delikatne działanie danego środka nie wymaga być wystarczająco równoznaczne z marniejszymi efektami całej terapii. A dobrym tego przykładem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z jakiej potrafią skorzystać nawet kobiety z bardzo podatną, wrażliwą na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i czynniki aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby dodatkowe bez użycia specjalnego urządzenia. W niniejszym faktu stanowi więc aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze punktami aktywnymi w prawdziwe warstwy skóry. Pod tym sensem kosmetolog może zresztą dostosować środek do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do decyzji są bowiem preparaty zawierające np. wyciąg ze śluzu ślimaka (o działaniu regenerującym) lub czarny kawior (o wartościach odżywczych). Użycie konkretnego produktu kosmetycznego przenosi się oraz na efekty kuracji. Warto też wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest czasochłonnym zabiegiem. Aplikacja wybranego preparatu na jednej partii ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, jest około 30 minut.
Rezultaty po kolei zabiegów infuzji tlenowej

Jakich wyników można oczekiwać po zakończeniu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta kuracja kosmetyczna, w współzależności od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze trwałego i ładnego wyglądu. A polega to przede ludziom na stopniowym redukowaniu często występujących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co dobrze, infuzja tlenowa sprawdza się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii powodujących trądzik czy nawet przy poprawianiu konturów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy przecież wspominać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty osiąga się dopiero po przeprowadzeniu pełnej terapii w gabinecie. Ta wprawdzie składa się zazwyczaj z linii 6 zabiegów, jakie są grane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych sukcesów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Kiedy można wykonać taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że prowadzenie takich sposobów kojarzy się z kilku przeciwwskazaniami. Przeszkodę do wykonywania terapii będą natomiast stanowiły m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w bycie aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, jakie są uczulone na wszelki ze punktów wykorzystywanych w stylu. Co ciekawe, przeciwwskazaniem do wykonania takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W kontraktu spośród obecnym, infuzję tlenową można dokonywać o każdej porze roku, chociażby w momencie letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments