polska agencja pracy

Własny biznes czy praca na etacie? Biznes!

Komputery i Internet

Zyskiwać pieniądze da się w różnorodny sposób oraz każdy z tych sposobów może okazać się dobrym lub fatalnym. Często osoby decydują się na najprostsze sposoby, idąc śladem innych osób oraz na innych się wzorując.

Swój biznes czy praca na etacie? Biznes!

 

Do takich sposobów zalicza się praca na etacie. Z chęcią wybierana ze względu na jej bardzo charakterystyczną cechę – stabilność zatrudnienia, masowe dodatki jak na przykład 13 pensja a oprócz tego zapewnione ubezpieczenia. Jednakże nie jest wcale aż tak kolorowo jakby się mogło wydawać – pensje nie są jakieś wysokie, a regularność wykonywania pracy (bardzo często jest to od poniedziałku do piątku po 8 bądź nawet czternaście godz. każdego dnia) jest traktowana poprzez co niektóre środowiska jak nowoczesna forma zniewalania ludzkości.

praca kołobrzeg
praca kołobrzeg

Oczywiście można również prosić o wsparcie finansowe innych bądź pobierać zasiłek państwowy, dzięki rozwiniętemu systemowi socjalnego, niemniej jednak to z kolei jest częstokroć poniżej godności wybitnych indywidualności. Każda praca jest wartością sama w sobie i wykonując ją, zwiększamy wartość nas samych.

Zobacz praca Kołobrzeg

Najlepszym rozwiązaniem jest własne przedsiębiorstwo, które jest jednak nieco bardziej chwiejnym rozwiązaniem: może się udać i odniesiemy nawet ogromny sukces, a można poprzez chęć zyskania finansowej niezależności być na samym dnie społecznym!

By otworzyć swój biznes trzeba posiadać do tego smykałkę a oprócz tego wrodzony talent. Zwłaszcza, że nasz sukces zależy przede wszystkim od tego jak bardzo przekonywujący jesteśmy oraz czy umiemy przyciągnąć do siebie klientów z pieniędzmi. Niemniej jednak nasze życie jest krótkie i warto tego spróbować – a może właśnie się nam uda, a my nigdy nie będziemy się musieli martwić pieniędzmi?

Zobacz również Agencja Pracy Tymczasowej

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments