Mieszkanie dla młodych trafionym pomysłem

Mieszkanie dla młodych trafionym pomysłem?

Biura nieruchomości Budownictwo Budownictwo drewniane Budownictwo mieszkaniowe Deweloperzy

Nie dawno wystartował nowy program rządowy, który nazywa się mieszkanie, dla młodych. Jest to program, który ma za zadanie przede wszystkim dofinansowywać młodych ludzi, w celu zakupu przez nich nowego mieszkania.

Warto sobie powiedzieć o, tym ile wynosi limit cenowy na zakup takiego mieszkania z pomocą dofinansowania jego zakupu przez rząd. Limit cenowy budynków mieszkalnych, które kwalifikują się do kredytów przyznawanych na preferencyjnych warunkach jest jednak o jedna czwartą wyższy niż ceny rynkowe. Komfort ten mogą sobie zapewnić szczególnie mieszkańcy, którzy mieszkają, w Łodzi, gdzie istnieje możliwość znalezienia nieruchomości, które spełniają te kryteria. Mało tego takie mieszkania mogą oni zakupić po jeszcze tańszej cenie. Łódź jest przede wszystkim takim eldorado, które jest u nas, w kraju, dla młodych małżeństw, oraz co warto podkreślić singli, żeby ci mogli znaleźć swoje własne miejsce zamieszkania. Można tam znaleźć bardzo dużo takich mieszkań i już się mówi, że to nie będą pojedyncze przypadki.

Ludzie przede wszystkim wybierają Łódź, dlatego że jest to najtańsze duże miasto, w naszym kraju, jeśli weźmiemy pod uwagę ceny nieruchomości. Warto również wziąć pod uwagę, że limit cenowy na mieszkania, w programie mieszkanie, dla młodych jest piątym najwyższym, w naszym kraju. Jedynie, w Warszawie, Poznaniu czy Gdańsku można zakupić po cenach, które są droższe.

Należy wziąć pod uwagę, że limit mieszkań, jaki kształtuje się, w Łodzi jest maksymalna ceną, po jakiej można nabyć mieszkania, które kwalifikują się do rządowych dopłat. Krótko mówiąc do końca pierwszego kwartału obecnego roku, czyli 2014 limit ten wynosi 5, 031, 40 złotych za jeden metr kwadratowy.

Tym czasem ceny na rynku pierwotnym kształtują się, w przedziale 4 tysięcy złotych za jeden metr kwadratowy. Łódź jest również miastem, w którym w tych limitach, które są przedstawione przez rząd mieszczą się niemal wszystkie budynki mieszkalne.

Artykuł powstał dzięki serwisowi Mieszkanie Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments