kurier poczta

Kurier poczta Błonie

Mazowieckie

Profesjonalna firma kurierska – przesyłki łatwo i wygodnie. Od dziesięciu lat gramy na placu usług kurierskich, gwarantując naszym użytkownikom najwyższe standardy oraz bezpieczeństwo. Zaufało nam ponad 230 tys. klientów biznesowych oraz indywidualnych. Ofertę stosujemy na bieżąco do potrzeb, słuchając uważne Waszych opinii – tak wprowadziliśmy np. telefoniczne składanie zamówień. Chcemy, by wszystka wysłana paczka, każdy materiał a wszelka przesyłka gabarytowa trafiały do klienta przez przeszkód i ciągle na godzina. Zobacz, co możemy zrobić dla Ciebie!

Kurier poczta Maków Mazowiecki

W lokalnym serwisie możesz nadać polskie oraz zewnętrzne przesyłki kurierskie innych krojów i gabarytów. Spowodujesz to w środek swój oraz bliski, a Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie do końca. Obsługujemy sklepy internetowe, klientów indywidualnych, przesyłki od firmy do firmy, a i przeprowadzki również różne niestandardowe wysyłki kurierskie.

zamów kuriera

Kurier poczta Maków Mazowiecki

Kim jesteśmy?

Od lat już (tak od roku 2009) pośredniczymy w zamawianiu kuriera przez internet za pomocą strony KurierPaczka. pl. Lecz istniejemy pięknem więcej niż tylko część internetowa. Mamy licencję transportową, uprawniającą do świadczenia usług pośrednictwa w przewozie drogowym. Istnieje wówczas gwarancja bezpieczeństwa oraz odporności na środowisku serwisów internetowych, które takich uprawnień nie posiadają. Z licencji wymagało sprostania stawianym oczekiwaniom i poświadcza wiedzę oraz nauce z działu logistyki, jakie cierpi swój zespół. Wiemy, jak zadbać o to, aby przesyłki swoich Użytkowników trafiały do obowiązku w najwydajniejszy sposób. Wiemy te, jak zapewnić bezpieczeństwo paczek, listów i palet, a i poufność danych, jakie są konieczne do wykonania nadania i złożenia paczki.

Kurier poczta Maków Mazowiecki

Jak prowadzimy paczki kurierskie

Przesyłki kurierskie nadawane na części KurierPaczka. pl są świadczone przez prowadzące firmy kurierskie. Współpracujemy jedynie ze sprawdzonymi, wiarygodnymi wykonawcami o wielkiej popularności, a swój serwis internetowy ułatwia klientom nadawanie przesyłek. Z nami nadasz paczki również różne przesyłki, które da kurier UPS, GLS, DHL kurier InPost oraz GEIS. Oferujemy wygodne płatności oraz szereg usług dodatkowych. Najlepsze firmy kurierskie w zasięgu ręki, bez wyjeżdżania z dachu oraz nadmiaru formalności.

Przesyłki kurierskie – różne kształty i gabaryty

Przesyłka kurierska toż nie tylko paczka, lecz jednocześnie list, materiały do podpisania i natychmiastowego odesłania do nadawcy, a i przesyłki nietypowe. Na PaczkaKurier. pl nadasz każdą przesyłkę, którą potrzebujesz wysłać, wybierając najlepszą dla siebie ofertę.

Kurier poczta Maków Mazowiecki

Szczegóły, takie jak wymiary przesyłek kurierskich, waga, wysyłka palet, dopuszczalne przedmioty, poznasz czytając nasz dział pomocy (FAQ) oraz szkoląc się z cennikiem usług.

Korzyści dla Ciebie – dodatkowe promocje na przesyłki kurierskie

Dla swoich Użytkowników mamy szereg udogodnień pomagających w wykonaniu nadania. Ograniczamy do minimum niezbędne formalności, by przyspieszyć i usprawnić zamawianie kuriera przez internet oraz telefonicznie. Każdy może sam wybrać opcje, jakie mu pasują, na części internetowej, a jeśli wolisz poprosić o poradę człowieka lub szybko zamówić taką pomoc jak wcześnie – możesz do nas zadzwonić, aby załatwić wszystko w mało chwili.
Oferujemy szybkie płatności, a też specjalne oferty dla jednostek oraz kolejne promocje.

Z nami otrzymasz zwrot pobrania w ruchu pewnego dnia! Większość firm kurierskich gwarantuje bardzo dłuższy czas, my jednak rozumiemy, że płynność finansowa zależy od regularnych wpływów za sprzedawane towary. Stąd te czerpiący z serwisu PaczkaKurier mogą wziąć zwrot pobrania za naszym pośrednictwem o wiele szybciej, nim wytrzyma on bliską pełna drogę u kuriera.

Kurier poczta Maków Mazowiecki

Oferujemy również gwarancję dostarczenia przesyłki na godzina. Skoro nie wywiążemy się z obecnego zobowiązania, otrzymasz 150% zwrotu poniesionych kosztów. Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto wybrać PaczkaKurier. pl

Poznaj wszystkie korzyści płynące z wyboru naszego serwisu:
Jesteśmy profesjonalnym pośrednikiem z licencją transportową.
Mamy duży wachlarz doświadczonych i pewnych firm kurierskich, z jakimi współpracujemy. A właśnie ze doświadczonych i estetycznych usług korzystamy, by przekazywać je bliskim mężczyznom!
Mamy wrażenie, za jakim mieszka prawie ćwierć miliona klientów oraz ponad milion wysłanych przesyłek.
Obsługujemy przesyłki kurierskie polskie oraz zewnętrzne, różne gabaryty oraz typy, również nietypowe przesyłki kurierskie, dostawy produktów i przeprowadzki.
Zapewniamy wygodne i mocne płatności oraz szybko zwrot pobrania.
Mamy oparcia i promocje dla nadających przesyłki. Na części znajdziesz m. in. wyszukiwarkę kodów pocztowych.
Dla wygody Klientów uruchomiliśmy dodatkowo, oprócz emitowania przez internet, zamawianie kuriera przez telefon.
Wśród dodatkowych opcji mamy gwarancję zwrotu 150% kosztów, jeśli przesyłka nie zostanie wręczona na godzina.
Zostaliśmy uhonorowani prestiżową nominacją do zapłaty Ekomers (kategoria Operator logistyczny roku).
Wciąż wprowadzamy ulepszenia, aby wpasować się do spraw swoich Użytkowników.

Kurier poczta Maków Mazowiecki

 

Zobacz również kurier poczta

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments