Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Szczecinek

Zachodniopomorskie

Ważna z szerokim przekonaniem powiedzieć, że teraz nastała era mody na ekologiczny styl życia. Coraz niewiele kobiet mama się zdrowo odżywiać, a przy tym często uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe zainteresowania nie są w okresie przynieść tak atrakcyjnych efektów, jak aby tego wyglądali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo kobiet nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią poradzić, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych efektów? Reakcją na te tematy mogą być obecne środki z poziomu medycyny estetycznej, w tym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Mirosławiec

Wraz ze ekspertami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę formę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym właśnie jest endermologia? To forma mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To całkiem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy więc tymże jedynym, że nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, a co za tym chodzi długiego i uciążliwego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że czynność połączona spośród tym brakiem wyszczuplającym jest nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz też po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą techniką możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień matki więcej do robienia z cellulitem opornym na wykonanie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten punkt czy nawet pozbyć się go w pełnie. Co bardzo, w wyniku regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które tworzą nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i sprężystości skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie wysoce lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy zrobić, aby zauważyć różnicę w własnym stylu? Eksperci z Kliniki Miracki rozmawiają o serii 10-20 braków (w relacje od tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale również zaznaczają, że pierwsze wyniki będą otwarte zaraz po wykonaniu 3-4. Zabiegi buduje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem dobrym dla każdych osób, jakie potrzebowały w bezpośredni, miły i bezbolesny sposób popracować nad kondycją naszego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii niezbędne jest nadal prowadzenie zdrowego trybu życia – to ułatwi nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy jeszcze z powodzeniem łączyć z pozostałymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, aby nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo wiadomości na fakt zabiegu endermologii zlokalizujesz na części: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments