Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Sławno

Zachodniopomorskie

Firma Kurierzy zajmuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zamówienia na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki kiedy i wyjątkowe zlecenia paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy i wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na lokalnej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, duża oraz estetyczna nagroda za pomoc, infolinia dostępna dla odbiorców w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie jakichś kłopotów z daniem przesyłki, posiadamy zniżki (na dowód dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na dowód wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid oraz dużo, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to banalnie prosta czynność, oszczędzająca godzina oraz pieniądze.

DPD kurierzy Węgorzyno

 

Stanowimy jedyną z wiodących marek na targu wykorzystujących się logistykom przesyłek. Pracujemy na własną firmę już z 2009 roku oraz identyfikujemy się profesjonalizmem, na jakimkolwiek etapie swej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na terenie naszego świata oraz za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi korporacjami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i mężczyznami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas naszych odbiorców oraz wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych właśnie dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, czy masz przesyłkę nie standardową, czy jej czas doręczenia traktuje żyć sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i układ przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana baza danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na targu spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Węgorzyno

Po wypełnieniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego wysyłanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium wiedzy na problem wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy która posiada najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia kolejnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz zarobić więcej porady na element swej możliwości, także serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas. Nie niszcz momentu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najlepszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by zoptymalizować swoje przesyłki najlepszej gdy to wyłącznie możliwe.

DPD kurierzy Węgorzyno

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie łatwo oraz dopasowując się do całych norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedni z niskich na targu, co dużo daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w przewozie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale pokrywało się, gdyż już możemy oznaczać usługi również dużo dobrze.
Jeżeli planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w pewnym miejscu, to wyłącznie u nas. Firma KurJerzy. pl umożliwia ci grupa oraz pielęgnację o wszystkiego klienta a u nas oszczędzasz nasz drogocenny godzina oraz pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na pełnym świecie. By ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, a z ofertą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci też w rozwiązaniu wszystkiego typie tematów w lekki i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to przyczyna rozwoju polskiej firmy, dlatego są dla nas najważniejsi.
Czy wiesz, że używamy właśnie ze doświadczonych, ciężkich i wyselekcjonowanych firm kurierskich? Dzięki temu zawierasz pewność udzielanych przez nas usług na największym stopniu.

DPD kurierzy Węgorzyno

Oczywiście jesteśmy system kompatybilny z wszystkimi wytycznymi RODO. Co więc świadczy dla ciebie? Rejestrujemy wszelkie niezbędne dane naszych użytkowników, którymi liczysz się z nami podczas wykonywania zamówień, i po przechowujemy je bezpiecznie razem z całymi wytycznymi RODO i właściwym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak wart jest twój czas, dlatego jako dobrzy na targu wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do zdobycia z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, która z dowolnego względu nie została oddana na czas. Także gdy planujesz pomysł wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją doręczenia na moment, to wyłącznie u nas!

Doceniono nas na targu Polskim oraz dano na polu nowych firm nominacją do zapłaty Ekomers w grupy „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia zmieniamy własną firmę, by sprostać najbardziej wielkim wymaganiom naszych każdych klientów. Zadowolimy i twoje wymagania. Nie myślisz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Węgorzyno

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments