czerwony punkt

‌Czerwony punkt Gościno cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film miał premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we jedności z budową ShowMax, która wpływając na konkretny rynek realizuje modele z własnymi twórcami. W ostatnim wypadku podpisała traktat z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był obowiązkowy Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W głównej roli został obsadzony Ewan McGregor, który odszedł w takich światowych produkcjach, odnoszących efekty jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi zajmuje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak głosi opis filmu wprowadzony w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I wtedy… potem odbyło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ściany, sprawdził jak groźną potrafi być nuda. Tego co zrobił, nie próbuj pracować w domu”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu kładzie się na opowiedzeniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który przyleciał do Własny na spotkanie handlowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której widzi się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, idąc do okna, jest się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na pracowników. Pech chciał, że dokładnie w aktualnym okresie na grunt podjeżdża kolumna rządowa. Wychodzi spośród niej metod i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w jeden sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera i za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt jest trochę prac i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zachęcił do wkładu w współczesnym pomyśle aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, ponieważ w obecnej prac oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest doskonałym i mocnym aktorem, jaki zamierza naszym koncie ma bardzo wiele ról, które odniosły pełny sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi ważna byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie miał możliwości na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze względu na długość filmu. Jego rola na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej prac McGregor wygłosił że z cztery dania oraz odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego elementu jest jego długość. Niespełna 10 minut to za kilku, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w pewien, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle miał zarejestrowane w związku Ewan McGregor. To wymusiło pewną konwencję i najprawdopodobniej za tym pozostaje za gładka i banalna historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i siłę obejrzenia czegoś więcej. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana zagrał w swej produkcji.

Ciekawostką istnieje więc, iż na systemie „Czerwonego punktu” doszło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania przygody ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić twardy specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk zaszedłem w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które wsparło go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby zobaczyć bądź nie dotarło na pomyśle do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić

Jeżeli będziemy stanowili szansę zatem warto sprawdzić ten krótkometrażowy filmik, nawet dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo ograniczającego go czasu, trzyma widza w możliwości, polecając go do dziwienia się, co będzie zdecydowanie i oglądając produkcje z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Dobrzany cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments